MH

Loading...

środa, 31 października 2012

Znacie wszystkie postacie z 1 sezonu a czy z drugiego?
Jest córką duchów.Ma 16 lat. Pisze anonimowego bloga plotkarskiego i kolumnę z poradami dla gazety Monster High. Jako duch może przechodzić przez ściany co znacznie ułatwia jej wyłapywanie sensacji w szkole. Znana jest także jako "Cerberek"  Spectra!
Spectra Vondergeist2.jpg
Jest córką Yeti. Studentka z "północy", a jej ojczystym językiem jest Yeti. Ma 16 lat. Ma czasami problemy ze zrozumieniem tradycji i zasad panujących w Monster High. Jej zwierzątkiem jestShiver, mały mamut. Ross Palony jest jej chłopakiem w odcinku "Dobrana para" trzeciej serii. Abbey!
Abbey Bominable.jpg
To córka potwora z Opery.Ma 16 lat. Kocha muzykę, ma piękny głos, jednak gdy się go słucha na żywo "ludzie wariują". Jej przyjaciółmi są Deuce Gorgon i Holt Hyde. Operetta!
Operetta2.jpg
 Clawd to wilkołak. Ma 17 lat i jest starszym bratem Clawdeen i Howleen. Bardzo lubi piłkę nożną i trumno-koszykówkę. Jest chłopakiem Draculaury. Gdy ktoś rzuci piłkę zawsze musi po nią pobiec. Jego zwierzę to buldog o imieniu Rockseena Clawd!
Clawdwolfclean.png
Kotołaczka z ciętym językiem.Toralei ma 15 lat. Jej najlepszymi przyjaciółkami są Purrsephone i Meowlody. Jej zwierzątkiem jest tygrysek szablozębny Sweet Fang. Toralei została porzucona przez rodzinę i siostry (ujawnia się to w odcinku "Nieznane oblicza Toralei"). Toralei!
Tolerai Stripe.jpg

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz